Madise Mesinduse lisategevuseks on ka mesilasperede rentimine.

 

Pakett I: Mesilasperede rentimine (rentnik ise toimetab mesilastega rendiperioodi vältel)

Paketiga on otseses mõttes võimalus Teil endal proovida mesindust. Pakett sisaldab nö “kõik hinnas” teenust. Rentnik saab rendiperioodiks (mai lõpp kuni augusti I nädal) enda valdusesse mesilaspere, kaitsevahendid ja muu vajamineva mesilaspere hooldamiseks ja mee võtmiseks. Mesilaspere hoolduseks vajaminevad toimingud teeb rentnik Madise Mesinduselt saadud juhiste järgi. Rendiperiood algab mesilaste toimetamisega rentnikule ja lõppeb mee võtmisega. Mee võtab ja vurritab rentnik ise ja mesi kuulub rentnikule 🙂

Sobib eelprooviks inimesele, kes on mõelnud soetada mesilased, aga pole endas kindel kas ja kuidas nendega hakkama saaks ja kas talle üldse tegelikult meeldiks mesilastega tegeleda. Teisalt võimalus pakkuda lastele meeldejäävat suve koos mesilastega, värske kärjemee, saia ja piimaga.

 

Pakett II: Mesilasperede rentimine (mesinik hooldab)

Võimalus rentida mesilaspere enda aeda tolmeldama ja sumisema üheks hooajaks (orienteeruvalt mai-augusti esimene nädal). Mesilasi käib hooldamas mesinik. Rentnik saab rendiperioodi lõpus 10kg enda koduaiast korjatud mett+ ühe meekärje lauale lahti lõikamiseks. Kärjemesi on laste suur lemmik.

 

ÄRIKLIENDILE:

Mesilased Teie büroohoone katusel või ettevõtte maa peal on võimalus juhtida tähelepanu keskkonnaprobleemidele ja ühe sümboolse osana viidata Teie antud või planeeritavale panusele rohelisema jalajälje jätmisel.

Mesilaste rentimisega annate panuse bioloogilise mitmekesisuse säilimisile ka linnastunud aladel (linnamesindus, katuse mesindus). Lisaks aitate suurendada ka mesilasperede arvu Eestis, sest 1 renditud mesilaspere= 1 uus mesilaspere. See tähendab, et kõik mesilaspered, mis on tellitud rentimiseks, on varakevadel moodustatud noored mesilaspered koos noore mesilasemaga.

Huvi korral palume võtta ühendust ja leiame mesilastele sobiva ja silmapaistva koha!

 

Huvi või lisaküsimuste korral saate ühendust võtta KONTAKTIVORMI kaudu.