• 6x1kg MEEPAKK

  48,00 
  Pakk sisaldab 6x1kg mett. Mesi pakendatud 1kg plastiktaarasse. Mida suurem pakk, seda soodsam kg hind. Veel suurema koguse ostusoovi korral palun küsige personaalset pakkumist! Mett ei ole peenfiltreeritud ega pakendamiseks kuumtöödeldud- seega on mees olemas kõik, mille mesilased on sinna pannud :)
 • Laost otsas!
  Vedel mesi pakendatud klaaspurki. Sobilik ka pidulikumale lauale asetamiseks või kingituseks. Purgi kaanele võimalik tellida Teie etevõtte logoga etikett näiteks koos rahuliku jõulusooviga!  
 • 4x1kg MEEPAKK

  32,80 
  Pakk sisaldab 4x1kg mett. Mesi pakendatud 1kg plastiktaarasse. Mida suurem pakk, seda soodsam kg hind. Veel suurema koguse ostusoovi korral palun küsige personaalset pakkumist! Mett ei ole peenfiltreeritud ega pakendamiseks kuumtöödeldud- seega on mees olemas kõik, mille mesilased on sinna pannud :)  
 • MESI 1kg

  8,40 
  Tavaline kristalliseerunud mesi, mis on pakendatud "vurrist otse purki". Mett ei ole peenfiltreeritud ega pakendamiseks kuumtöödeldud- seega on mees olemas kõik, mille mesilased on sinna pannud :)  
 • 6x500g MEEPAKK

  24,60 
  Pakk sisaldab 6x500g mett. Mesi pakendatud 500g plastiktaarasse. Mida suurem pakk, seda soodsam kg hind. Veel suurema koguse ostusoovi korral palun küsige personaalset pakkumist! Mett ei ole peenfiltreeritud ega pakendamiseks kuumtöödeldud- seega on mees olemas kõik, mille mesilased on sinna pannud :)  
 • Pakk sisaldab 12x1kg mett. Mesi pakendatud 1kg plastiktaarasse. Mida suurem pakk, seda soodsam kg hind. Veel suurema koguse ostusoovi korral palun küsige personaalset pakkumist! Mett ei ole peenfiltreeritud ega pakendamiseks kuumtöödeldud- seega on mees olemas kõik, mille mesilased on sinna pannud :)  
 • Vedel mesi pakendatud mugavasse tuubi. Supermõnus lastele kasutamiseks- ei tilgu! Laps kleepub ainult peale meesaia söömist, mitte enne mee saia peale jõudmist ja meesaia valmistamise ajal :) Väga mugav ka täiskasvanutel suhkru asemel kohvi sisse lisada, kommi asemel jõulupakki lisada või matkale kaasa võtta. Ülimõnus on perega rabamatkale kaasa võtta väike matkapliit, pannkoogijahu ja tuubis mesi- maailma parim kõhutäis!  
 • Vedel mesi pakendatud klaaspurki. Sobilik ka pidulikumale lauale asetamiseks või kingituseks. Purgi kaanele võimalik tellida Teie etevõtte logoga etikett näiteks koos rahuliku jõulusooviga!  
 • MESI 500g

  4,30 
  Tavaline kristalliseerunud mesi, mis on pakendatud "vurrist otse purki". Mett ei ole peenfiltreeritud ega pakendamiseks kuumtöödeldud- seega on mees olemas kõik, mille mesilased on sinna pannud :)

Title

Go to Top