Tavaline kristalliseerunud mesi. Pakendatud “vurrist otse purki”!

  • Pakk sisaldab 12x1kg mett. Mesi pakendatud 1kg plastiktaarasse. Mida suurem pakk, seda soodsam kg hind :) Veel suurema koguse ostusoovi korral palun küsige personaalset pakkumist! Mett ei ole peenfiltreeritud ning seetõttu võib mees leiduda sinna vurritamisel sattunud väikeseid taruvaigu ja mesilasvaha osakesi. Mett ei ole pakendamiseks töödeldud.  
  • Pakk sisaldab 4x1kg mett. Mesi pakendatud 1kg plastiktaarasse. Mida suurem pakk, seda soodsam kg hind :) Veel suurema koguse ostusoovi korral palun küsige personaalset pakkumist! Mett ei ole peenfiltreeritud ning seetõttu võib mees leiduda sinna vurritamisel sattunud väikeseid taruvaigu ja mesilasvaha osakesi. Mett ei ole pakendamiseks töödeldud.
  • Pakk sisaldab 6x1kg mett. Mesi pakendatud 1kg plastiktaarasse. Mida suurem pakk, seda soodsam kg hind :) Veel suurema koguse ostusoovi korral palun küsige personaalset pakkumist! Mett ei ole peenfiltreeritud ning seetõttu võib mees leiduda sinna vurritamisel sattunud väikeseid taruvaigu ja mesilasvaha osakesi. Mett ei ole pakendamiseks töödeldud.
  • Tavaline kristalliseerunud mesi, mis on pakendatud "vurrist otse purki". Mett ei ole peenfiltreeritud ning seetõttu võib mees leiduda sinna vurritamisel sattunud väikeseid taruvaigu ja mesilasvaha osakesi. Mett ei ole pakendamiseks töödeldud.

Go to Top